HAKKIMIZDA

Asis Sigorta, Yaşar Yılmaz’ın sigortacılık sektöründe 1995 yılında beri edindiği engin tecrübelerin ışığında, 2011 yılında kuruldu.

İnsan hayatının değerini bilen ve misyon olarak insan hayatını korumak üzerine özellikle eğilen Asis Sigorta, yaşam sigortası konusunda uzmanlığını perçinlemesiyle sektörde fark yaratarak bir adım öne çıkmış bir firma. Bünyesinde geniş bir sigorta ürünleri yelpazesi barındıran Asis Sigorta, yaşam sigortasının yanında çocuk eğitim sigortası, keyman sigortası, ferdi kaza sigortası, emeklilik sigortası, yatırım sigortası, mesuliyet sigortası, tarım sigortası, canlı hayvan sigortası, elementer sigorta ve sağlık sigortası alanlarında da sigorta ve danışmanlık hizmetleri sağlıyor.

Her müşterisine aynı oranda ilgi ile yaklaşıp var olan ihtiyaçlarına göre kişilere ve kurumlara özel çözümler ve ödeme planları sunarak çalışan Asis Sigorta için müşterisinin güvenini kazanmak ve huzurunu sağlamak her şeyden önce gelir. İşte bu anlayış,  Asis Sigorta’nın sektörde farkını ortaya koyan en önemli etmendir. Asis Sigorta, kaliteli ve yenilikçi yaklaşımıyla sigorta sektöründeki yerini sağlamlaştırarak ilerlemeye devam etmektedir.